E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gert Haxhiu, trajneri i ri i Besės

Publikuar: 08.11.2010 | 06:07
Lexuar: 1432 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime