E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e menaxhereve te tij po perpiqet qe ta ktheje ne dicka te mire tere kete situate te keqe te krijuar. Nese shpallet fajtor per dhunen e ushtruar ndaj te dashures mbremjen e ndarjes se cmimeve Grammy, Brown do te denohet me 4 vjet burg.
Brown, 10 milione dollare nese godet serish Rihannen

Publikuar: 10.03.2009 | 01:16
Lexuar: 2004 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime