E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dossier/ Bėrsheni e Hoxha, futbollistėt e Vllaznisė, qė u arratisėn 21 vjet mė parė

Publikuar: 10.11.2010 | 20:31
Lexuar: 2255 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
deni (11/11/2015 16:53:03) E kam lexuar dhe ne gazete dhe me pelqen si ngjarje, pavarsisht se c'fare ndodhi me vone me familjet e 2 furbollisteve.Respekt per Lulezim Bershenin dhe Arvit Hoxhen qe thyen tabune dhe 'mposhten' sistemin per tu arratis ne Greqi, qe ishte shume e veshtire ne ate kohe.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime