E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bie njė meteor nė trekėndėshin Serbi, Maqedoni dhe Kosovė

Publikuar: 13.11.2010 | 15:22
Lexuar: 2446 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Clirim Hasani (13/11/2010 18:16:23) mbreme e kam pa esht dukur si meteor mirpo ky ishte tejet me i madh.
arlinda (14/11/2010 10:48:01) edhe une e kam pare nje drit ne forme te nje topi me ngjyre te verdhe per 2-3 sekonda u zhduk
nexhat (18/11/2010 21:57:20) Dhe une e kom pah po spo dim qa esht prej gjilanit jom

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime