E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo është ajo që ne pëlqejmë për Scarlett: ajo është lojë, ajo është e mirë, ajo provon të gjitha këto veshje pa u munduar shumë”, shkruan revista.
Scarlett Johansson: Bukuroshja e vitit

Aktorja Scarlett Johansson është emëruar “Bukuroshja e Vitit” nga revista GQ. Aktorja e filmit “Iron Man 2”, e cila është e martuar me aktorin Ryan Reynolds, është e para nga vajzat që nderohen këtë vit nga revista amerikane, duke fituar titullin për shkathtësinë dhe gatishmërinë, për të provuar gjëra të reja.

“Në moshën 26-vjeçare, ajo ka fytyrë të freskët, kurioze, ia përshtat ngjyrën e flokëve stileve të reja dhe atyre të dala nga moda. Kjo është ajo që ne pëlqejmë për Scarlett: ajo është lojë, ajo është e mirë, ajo provon të gjitha këto veshje pa u munduar shumë”, shkruan revista. Më herët gjatë vitit, Scarlett fitoi një Tony Award për paraqitjen e saj në shfaqjen e Broadway, “A View From The Bridge”, në krah të Liev Schreiber.

Publikuar: 16.11.2010 | 07:29
Lexuar: 1980 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime