E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja Toni Braxton e ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën e saj me sëmundjen e lupusit. Rreth kësaj sëmundjeje të rëndë, ajo ka folur gjatë një mbrëmjeje humanitare, gjatë së cilës ajo e ka tërhequr vëmendjen ndaj sëmundjes së lupusit.
Toni Braxton vuan nga një sëmundje e rëndëKëngëtarja Toni Braxton e ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën e saj me sëmundjen e lupusit. Rreth kësaj sëmundjeje të rëndë, ajo ka folur gjatë një mbrëmjeje humanitare, gjatë së cilës ajo e ka tërhequr vëmendjen ndaj sëmundjes së lupusit.

Kishte befasuar të gjithë të pranishmit kur kishte folur rreth betejës së saj me këtë sëmundje në bazë ditore. “Shikoni, kështu duket lupusi”, i është drejtuar Toni publikut.

Më vonë, ajo përmes Twitter-it, ka deklaruar se ndjehet më mirë që kur e ka pranuar publikisht këtë sëmundje.

Publikuar: 19.11.2010 | 10:05
Lexuar: 1636 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime