E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cmimet e biletave per koncertin e kengetarit Michael Jackson ne Londer, kane arritur shifra stratosferike. Koncerti eshte parashikuar te zhvillohet ne O2 Arena ne muajin korrik dhe interesimi ishte shume i madh.
2700 euro per nje bilete te koncertit te Jackson-it

Publikuar: 12.03.2009 | 08:04
Lexuar: 1738 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime