E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dieta qė parandalon edhe shėron hepatitet

Publikuar: 20.11.2010 | 20:06
Lexuar: 2430 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mirela (27/07/2012 16:52:42) kam bere analiza te gjakut ne muajin prill te ketij viti dhe rezultoi pozitiv per hepatitin c, pas kesa bera edhe tre analiza te tjera per te njejten gje dhe rezultuan negative, analiza e fundit u be pas 4 muajve te analizes se pare. A duhet te kem probleme shendetesore me melcine, nese po cfare shenjash shfaqen dhe si mund te kurohet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime