E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zbulohet shqiptarja e parė nė pornografinė e shtrenjtė amerikane

Publikuar: 21.11.2010 | 05:02
Lexuar: 4481 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
martin gjoni (21/11/2010 20:04:06) bravo........complimenti...
rasul khan (31/08/2012 19:34:41) HAU HAU HAU VDIQ ENVERI U BA BETERI PO ISHALLA NUK BAHET EDHE MA SHUM

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime