E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Buffon ka nisur stërvitjet me Juventusin dhe është rikthyer më i fortë se kurrë. Ai beson se në muajin janar do të jetë plotësisht i gatshëm për t'i ndihmuar Juventusit", ka thënë agjenti i tij, Silvano Martino.
Buffon kthehet në stërvitje pas 6 muajshPortieri Gianluigi Buffon është kthyer në stërvitje te skuadra e Juventusit, njoftojnë mediumet italiane të martën. Buffon 32-vjeçar mungoi për gjashtë muaj shkaku i dëmtimit të shpinës dhe pritet të rikthehet në portë gjatë muajit janar.

"Buffon ka nisur stërvitjet me Juventusin dhe është rikthyer më i fortë se kurrë. Ai beson se në muajin janar do të jetë plotësisht i gatshëm për t'i ndihmuar Juventusit", ka thënë agjenti i tij, Silvano Martino.

Buffonin këtë edicion në portën e Juves e ka zëvendësuar italiani Marco Storari.

Publikuar: 24.11.2010 | 14:43
Lexuar: 919 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime