E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prof. dr. Ylber Sela dhe prof. dr. Vladimir Lame morėn pjesė  nė Konferencėn ndėrkombėtare nė  Athinė

Publikuar: 24.11.2010 | 08:49
Lexuar: 2647 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Argyrina (01/06/2011 14:56:40) Keto dy profesore te nderuar nje jave me pare u kane vjedhur 25000 euro studenteve shqiptare, perfaqesueseve te shoqatave rinore ne shqiperi dhe kete skeme e kane realizuar prej vitesh ne kosove maqedoni dhe tashme edhe shqiperi. Ne udhetimin e pare kane lene ne paris nje vajze, ne udhetimin e dyte braktisen 17 vajza dhe 3 djem ne nje lagje te rrezikshme te brukselit. Keto kriminele duhen arrestuar dhe sduhet te kene asnje kontakt me te rinjte pasi jane persona te rrezikshem.
Goga (26/03/2014 20:33:45) Ylber Sela prof me i miri dhe me i ndershmi qe kam njohur. Ky prof eshte profesori i cili jep maximumin per lemin e tij dhe eshte pedagog shume i mire dhe te gjithe studentet e suksesshem e dojn Profen Ylber. Ju e nderuara me lart vetem mundeni me qene nga ato l... te cilat profa nuk i don as afer e per ate flisni keshtu, te tilla ka plote per fat te keq. Sa per udhetimet qe i ke ceke, profa ka qene mbrojtes dhe kujdestar i studenteve e nderuar.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime