E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qytetet nė tė cilat mund tė kisha jetuar

Publikuar: 19.03.2009 | 02:37
Lexuar: 4543 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
justin (20/01/2010 01:06:32) qepe gojen
justin (20/01/2010 01:09:08) qyteti me i bukur aty eshte jnu yorku.por me i bukur akoma athina.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime