E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Restaurohet kalldrėmi 300 vjecar nė Gjirokastėr

Publikuar: 02.12.2010 | 16:38
Lexuar: 2660 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bexhet Cobani (21/01/2011 09:14:13) mire,shume
sonj nurce (15/03/2011 15:43:08) me te vertete shumew shume bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime