E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rovena:  Princeshė e Elbasanit, momenti mė i bukur i adoleshencės

Publikuar: 19.03.2009 | 05:50
Lexuar: 8155 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
d1nna (15/02/2010 14:29:45) rovena je me e embel shum dokesh bukur teper fantastike veq vazhdo kshtu...
bekim (25/02/2010 03:40:49) si krokodil ke dal hahahahahahaahahaha
erjon (13/05/2010 00:41:43) je shum e buker
arditi (30/06/2010 17:34:11) efort kukti shum ebukur
alush (15/04/2011 14:33:50) shum bukr je dal
fitore (05/08/2013 21:13:56) rovena je nje femer shum shum e bukur je me nje karekter shum te bukur je shum e e mir ne qdo aspekt te dua shummm shummm loqk <3<3<3

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime