E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojtari anglez ka refuzuar ofertat e Evertonit, Sunderlandit dhe West Hamit për të qëndruar në SHBA dhe siç qëndrojnë gjërat, do të duhen muaj kur ai do të konfirmojë zyrtarisht qëllimet e tij.
Beckham vendos të blejë ekipin MLS

Futbollisti i Los Angeles Galaxy, David Beckham, ka vendosur të blejë klubin MLS me përfundimin e karrierës.

Pasi kontrata e tij me Galaxy përfundon nëntorin tjetër, sigurisht se do të kontaktojë me disa klube të ligës, të cilët do të dëshironin që para tyre të qëndronte fotoja e Beckhamit.

Lojtari anglez ka refuzuar ofertat e Evertonit, Sunderlandit dhe West Hamit për të qëndruar në SHBA dhe siç qëndrojnë gjërat, do të duhen muaj kur ai do të konfirmojë zyrtarisht qëllimet e tij.

Publikuar: 06.12.2010 | 09:41
Lexuar: 1023 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime