E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Leonardo është pagëzuar në Kishën Katolike, por nuk e praktikon besimin e tij. Tani mendona madje edhe ta ndërrojë për shkak të Barit”, ka shtuar burimi.
DiCaprio bëhet hebre për të martuar Bar Refaelin?
Aktori amerikan, i cili është në lidhje disavjeçare me manekinen Bar Refaeli, thuhet se po mendon për konvertimin në judaizëm, për t’u martuar me Bar. Izraelitja, e cila jeton me vite në SHBA, aktualisht gjendet në Tel Aviv. Leonardo qëndron në një hotel të afërt, për t’i shpëtuar paparacëve dhe gazetarëve.

Megjithatë, një burim i afërt i çiftit thotë se Leo po tregon vërtetë interesim të madh për kulturën dhe traditën izraelite, që nuk e ka bërë më parë.

“Leonardo është pagëzuar në Kishën Katolike, por nuk e praktikon besimin e tij. Tani mendona madje edhe ta ndërrojë për shkak të Barit”, ka shtuar burimi.

Publikuar: 07.12.2010 | 15:21
Lexuar: 1463 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime