E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Erotike është një grua, së cilës i shijon ushqimi i mirë. Të darkosh me një mashkull, e përsosur në aparencë dhe pastaj të limitohesh vetëm në një të pickuar të ushqimit që ke përpara, është një “grusht në stomak” për potencialin tonë joshës: Burrat tërhiqen nga femrat që dinë të përdorin senset e tyre shijuese.
Tërheqje do të thotë edhe erotizëm?
Po, sidomos nëse përdorim të 5 senset tona: muzikaliteti, toni i ulët i zërit, i cili të bën të imagjinosh pëshpërimat në një situatë intime hipotetike. Erotike është një dorë e bukur femre, e cila shpreh me lëvizje dhe prekje.

Erotike është një grua, së cilës i shijon ushqimi i mirë. Të darkosh me një mashkull, e përsosur në aparencë dhe pastaj të limitohesh vetëm në një të pickuar të ushqimit që ke përpara, është një “grusht në stomak” për potencialin tonë joshës: Burrat tërhiqen nga femrat që dinë të përdorin senset e tyre shijuese.

Kjo shpreh një erotizëm të theksuar, pasi lidhet me ndjesinë e kënaqësisë. Është një lojë me ndjesitë: Të krijosh sa më shumë emocion dhe tërheqje, duke shprehur kënaqësinë që ti ndjen. Çelësi është të përçosh impulse, ta bombardosh me joshje. Por kujdes, ruaju të mos krijosh tek tjetri mbingopjen.

Publikuar: 08.12.2010 | 12:04
Lexuar: 3912 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime