E hënë, 23.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot voton Kosova

Publikuar: 12.12.2010 | 09:33
Lexuar: 1171 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mentor (12/12/2010 20:00:42) une kisha pas deshir te votoja per Albin Kurtin.ose per Vetvendosja

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime