E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrse fėmijėt finlandezė janė tė parėt e klasės nė Evropė?

Publikuar: 14.12.2010 | 10:52
Lexuar: 2361 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dafina (21/06/2013 16:42:47) dafina morina

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime