E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lindsay Lohan i quan shumë gjëra jo të këndshme, etiketimi që kalon kufirin... është “provokues”, dhe burimet e afërta me të thonë se ajo ka kontaktuar CNN për përdorimin e fjalës shumë të keqe për të përshkruar atë.
Lohan e mërzitur që CNN e quan provokuese


Lindsay Lohan i quan shumë gjëra jo të këndshme, etiketimi që kalon kufirin... është “provokues”, dhe burimet e afërta me të thonë se ajo ka kontaktuar CNN për përdorimin e fjalës shumë të keqe për të përshkruar atë.

“Lili ishte ‘tepër e mërzitur’ pasi pa emrin e saj në ‘Showbiz Tonight’ të CNN si një nga personat e famshëm më provokues të vitit 2010. Lindsay ishte në top 5, së bashku Miley Cyrus, Mel Gibson and Charlie Sheen, por Lady Gaga mori çmimin e parë”, thanë për mediet amerikane burime të afërta me Lindsay.

As Lindsay nuk e di çka do të thotë provokuese... apo ishte e mërzitur që humbi nga Gaga.
Lohan e mërzitur që CNN e quan provokuese

Publikuar: 14.12.2010 | 06:29
Lexuar: 3261 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime