E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reagime tė ashpra kundėr raportit tė Martit, Ahmeti: “Akuzat e pa baza”

Publikuar: 17.12.2010 | 22:18
Lexuar: 1157 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime