E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sinani kopjon serbin Mile Kitiq

Publikuar: 27.03.2009 | 18:38
Lexuar: 2964 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arbeni (10/05/2011 12:25:23) eeeeeeeeee..........qyrri i thiut po ky ardian jasi****nuk din me fol mir e po e kritikon kete kengetar cncncncncncnc
joni (20/05/2011 23:09:19) ooooo ti i vete ēuajtur gazetar,shko se te kan hyr lopt ne livadh te kujshies dhe ruj ma mir e mos u merr me mbretin e muzikes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime