E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Albin Kurti: Jo koalicion me LDK-nė

Publikuar: 20.12.2010 | 16:15
Lexuar: 1829 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gentiana (05/04/2011 20:14:03) ooooooo nr 1 esht vv

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime