E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si En Bi Si: Maqedonia midis dhjetė destinacioneve mė tė nxehta turistike

Publikuar: 21.12.2010 | 15:00
Lexuar: 1628 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nderim (07/07/2011 21:40:51) Ohri i mrekullueshėm ofron ushqim tė shkėlqyeshėm dhe zbavitje pėr turistėt.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime