E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Talenti i  futbollit  Arlind  Jakupi anėtar  i KF  Gostivarit

Publikuar: 29.03.2009 | 20:21
Lexuar: 3562 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ramadan (13/11/2009 06:31:45) hahahhahah ! ooooooooooooooo kii so futbaler slloga pii 18 lojtar tparen ekip qe i ka 22 duhet me dal ngazett joo Kyy Katunar ii GOSTIVARIT E NJOH BOLL MIR UN KETT ! Kom lujt me kett lidhje nfutbooll nuk kaaa Mos i bani filma djalitt se lidhje skaa
qenan (05/12/2009 00:36:08) ma hangesh byythen ti i slloges
hasip (22/08/2010 07:35:03) ska lidhje me futboll ky.. cka ka arrit krejt merita te tjeter kujt jan ;);)

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime