E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zbulohet lidhja pesė vjeēare e Zanfinės

Publikuar: 29.03.2009 | 07:36
Lexuar: 14844 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blertina (05/11/2009 18:46:33) zanfina je shum e mir dhe shum seksi
zhulieta (20/11/2009 17:47:39) you are beaoiful with many songs your like perfect and most beatiful feet of you haha noO cOment
marigona (02/02/2010 15:43:13) zafina je shum ebukur a edhe motrat etu numer 1 jeni ne shqiptari ska m juve
besi (23/02/2010 07:32:12) tung zanfina je ma e mira nbot kurgja sdu prej teje veq a mun mem ardh dita veq met puth nje her se des me pik nzemer 049412258 mpuq te dua shummmmm nga besi rahovec
gresa (06/05/2010 20:39:39) zanfina je shum e bukur po ky djali nuk qenka shum i bukur me me rendesi qe ju te jeni te lumtur,qaoooo nga theranda te dua shum je yyyyllllll.mpuqq.
ala (27/08/2010 22:06:29) je e krist kejt zanfina eke mar ne qaf ket djal hhehe
AMARILDO (09/03/2011 12:51:22) JE SHUME E BUKUR,A LOVE YOU,ckemi une jam amarildo 22 vjec dhe studioj per juridik ne tirane do me pelqente shume qe te njihem me ty vajze e bukur dhe te jemi shoke .te percafoj shume dhe te puc shume nr im 00355685949505 dergo sms

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime