E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këtë humbje të madhe për popullin dhe diplomacinë amerikane, shqiptarët në përgjithësi, sidomos popullata e Kosovës e përjetojnë si humbjen e mikut të tyre të madh dhe njeriut që më së shumti ka kontribuuar për jetësimin e Pavarësisë së Kosovës, për paqen, sigurinë dhe stabilitetin në Ballkan.
Rektori i UEJL-së Prof. Dr Zamir Dika nderoi diplomatin Riçard Hollbruk

Rektori i Universitetit të Evropës Juglindore (UEJL), Prof. Dr. Zamir Dika, ka shkruar në librin e homazheve për nder të diplomatit të shquar amerikan, Riçard Hollbruk i cili ndërroi jetë para disa ditësh.

Këtë humbje të madhe për popullin dhe diplomacinë amerikane, shqiptarët në përgjithësi, sidomos popullata e Kosovës e përjetojnë si humbjen e mikut të tyre të madh dhe njeriut që më së shumti ka kontribuuar për jetësimin e Pavarësisë së Kosovës, për paqen, sigurinë dhe stabilitetin në Ballkan.

Publikuar: 23.12.2010 | 14:04
Lexuar: 1822 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime