E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

26-vjeçarja deklaroi: “Kam sekretet dhe magjitë e mia në shtrat, por është e qartë që nuk mund t’i ndaj ato me mediat. Le të themi vetëm se nuk jam aspak e turpshme përkrah një mashkulli”.
Kate Parry: Kam sekretet e mia në shtratKëngëtarja e famshme britanike, Kate Parry deklaroi gjatë ditës se ka disa sekrete që e bëjnë bashkëshortin e saj Russell Brand të jetë gjithmonë i kënaqur në krevat.

E bërë e famshme fillimisht me “I kissed a girl”, Parry theksoi se imagjinata e saj seksuale bën që të jetë në gjendje t’i ofrojë Russell-it gjithmonë gjëra të reja.

26-vjeçarja deklaroi: “Kam sekretet dhe magjitë e mia në shtrat, por është e qartë që nuk mund t’i ndaj ato me mediat. Le të themi vetëm se nuk jam aspak e turpshme përkrah një mashkulli”.

Jeta e ngarkuar e bën edhe më të larshimshme jetën seksuale të çiftit. “Të dy kemi shumë pak kohë të lirë, por seksi luan një rol shumë të rëndësishëm në lidhjen tonë. I dedikoj fundjava të tëra Russ-it dhe ditë të tjera shoqërisë, nuk i bashkojmë asnjëherë këto dy gjëra”.

Publikuar: 24.12.2010 | 01:12
Lexuar: 4832 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime