E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ja 10 deputetėt mė tė pasur nė Shqipėri, 8 tė PS e 2 tė LSI

Publikuar: 24.12.2010 | 23:12
Lexuar: 2122 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime