E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja Kim Kardashian, i ka zënë vendin e Babadimrit, për të përhapur ca gëzim për Krishtlindje në Los Angelos, duke shpërndarë dhurata për fëmijët e sëmurë në spitalet e këtij qyteti.
Kim Kardashian u shpërndan lodra fëmijëve të sëmurëBukuroshja Kim Kardashian, i ka zënë vendin e Babadimrit, për të përhapur ca gëzim për Krishtlindje në Los Angelos, duke shpërndarë dhurata për fëmijët e sëmurë në spitalet e këtij qyteti.

Ylli i serisë "Keeping Up with the Kardashians", ka bashkuar forcat me prodhuesin e lodrave ‘HobbyTron’, për t’u shpërndarë lojëra fëmijëve të sëmurë në sspitalin ‘Children's Hospital’ në Los Anxhelos.

Kimit i ishte bashkuar edhe ylli televiziv Brittny Gastineau, derisa takoheshin me prindërit e fëmijëve dhe pastaj kanë bërë foto të shumta me ata. “Ishim në spitalin e Los Anxhelosit për të shpërndarë lodrat.

Faleminderit ‘Hobby Tron’ për këtë donacion të mrekullueshëm. 500 lodra. Sot zemra ime ishte tejet e ngrohtë”, ka thënë ajo.

Publikuar: 27.12.2010 | 00:51
Lexuar: 2443 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime