E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mungesa e ujit nė organizėm

Publikuar: 27.12.2010 | 09:55
Lexuar: 2869 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fatbardh (17/11/2011 03:32:42) Sa perqind uje ka trupi i njeriut sipa moshave.disa thone 50 perqind
po sikur te futim trupin e njeriut ne furr avullose sa perqind ngelet lend e thate.
doktoret urolog per guret ne veshka thone pi 8-10 gota uje.
Po a llogaritin qe uje spston elemnetet e tjere.
hollon gjakun.
duhet konsulte e dy anshme.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime