E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trofetė e 2010-ės, Renova fitoi Kupėn e Pavarėsisė, Dinamo kampione, Besa fituese e dyfishtė e kupės dhe superkupės

Publikuar: 27.12.2010 | 12:37
Lexuar: 1274 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime