E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Oddo: Cassano nėn kontroll te Milani

Publikuar: 28.12.2010 | 15:19
Lexuar: 887 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mevlo (28/12/2010 17:05:48) Ujku qimen e ndron por zanatin se haron!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime