E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duffy dominon ēmimet britanike tė muzikės

Publikuar: 01.04.2009 | 04:19
Lexuar: 1766 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gentiana (24/06/2010 21:43:57) you are the best of the girls in london

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime