E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E njohim si nje nder kengetaret me seksi ne estrade, ka nje ze te mrekullueshem dhe pelqehet shume nga publiku. Per momentin eshte njera nder kengetaret me te angazhuara neper mbremje muzikore brenda Kosoves dhe ne Europe se bashku me kengetaret: Sinan Vllasaliun, Ermal Fejzullahun dhe humoristet me te mire ne Kosove per momentin Stupcat.
Nora Istrefi xheloze ndaj tė fejuarit

Publikuar: 01.04.2009 | 05:18
Lexuar: 11540 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
betina (21/09/2009 20:58:21) nora istrefi ėshtė njė kengtare shum e bukur dhe enjohur mu me pleqen veq kush ja ka inati nor veq vazhdo
dion (22/09/2009 20:09:19) e mir po jOo edeh qat ma e mir bre genta ma ka dhip:P kisss
igballja (02/11/2009 19:44:49) shummmmmmmmmm e mir je igballja@live.com
Ramiz (11/11/2009 22:04:58) qka me shkru per kit melaqe :D hehhe oki
besa (27/11/2009 16:43:19) je shum e bukur nor vetem aj si po don met sha kat
shkodran (03/12/2009 05:00:49) a nora ma budallica qe je ti ska ma je e dalt fare krejt
fatmire (11/01/2010 18:22:59) au sa keq ke dal mi nora ene stillin e kea te keq shum edhe vishesh keq
nora (11/01/2010 18:29:51) meri mot i keq si diel duhet te kejash marre pi publikut duhet te vishesh mir jo keq meri pise
durime (20/01/2010 20:16:50) ma e forta osht dihet e deqanit bre ok nora veq vazhdo rrush te kam
berat (29/01/2010 07:29:24) valla shum je bukuroshe mire
rina (13/02/2010 01:50:04) hey je shum
sellma (03/03/2010 05:04:44) ti je ma e mire se adelina ajo eshte si uri
agnesa (04/04/2010 17:04:48) Nora je shum e bukur veq kush ta ka inat,une te kam nje nder kengetaret e preferuara je rrush qao
dona (19/04/2010 22:11:23) shum e keq po sekesi esht
leonora (01/05/2010 15:36:56) nora je me e bukura veq kush ta ka inatin te adhuraoj shummmm veq mos e lejo te dshurin te te tradhtoj suksese
donika (15/07/2010 15:01:55) Katastroffffffffffff!!!!
verand (30/08/2010 21:41:21) shum e mir je nora tduaa
vlora (15/02/2011 02:14:53) oj nora shum bre je simpatike ,o zot vec buzqeshjen cka e ki kuku si lock breee

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime