E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si tė ruani disponimin e mirė nė ditėt e ftohta tė dimrit

Publikuar: 02.01.2011 | 08:36
Lexuar: 1652 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime