E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Harrison mendon se do të ishte mirë që Indiana Jones në filmin e pestë kushtuar atij, t’ia dorëzojë djalit të vet republikën (sheshirin)”, thotë një burim i mirinformuar në Holiwood, duke shtuar se kësaj ideje i kundërvihen ashpër regjisori George Lucas dhge producenti Steven Spielbeg.
Harrison Ford: Indiana Jones duhet të vdesë

Aktori Harrison Ford, i cili ka fituar famën më të madhe me rolin e aventuristit dhe arkeologut Indiana Jones, konsideron se ky personazh duhet të vritet në filmin e pestë.

“Harrison mendon se do të ishte mirë që Indiana Jones në filmin e pestë kushtuar atij, t’ia dorëzojë djalit të vet republikën (sheshirin)”, thotë një burim i mirinformuar në Holiwood, duke shtuar se kësaj ideje i kundërvihen ashpër regjisori George Lucas dhge producenti Steven Spielbeg.

Fordi me gjasë është mërzitur duke luajtur personazhin e Indiana Jonesit, por pasi që aventurat e tij rëndom mbushin sallat e kinemave, është vështirë të realizohet dëshira e katorit për vrasjen e tij.
Është interesante se aktori Ford edhe para njëzet e kusur vjetëve pati kërkuar nga regjisori Lucas që të vrajë personazhin e luajtur nga ai, Han Sol në serialin e fundit të “Luftës së yjeve” (Star wars), gjë që regjisori e pati refuzuar ta bënte.

Publikuar: 03.01.2011 | 12:03
Lexuar: 1176 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime