E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Thuaj JO racizmit!
Thuaj JO racizmit!

Publikuar: 07.01.2011 | 00:21
Lexuar: 3532 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aida (23/10/2014 20:23:08) askush nuk gjykohet nga raca apo ngjyra !!
te gjithe jemi te barabarte !!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime