E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nëse në fushë ka patur vështirësi normal si pasojë e lëndimeve dhe kuptohet si pasojë e provokimeve dhe fishkëllimave të tifozëve e në veçanti kur luante te Interi në Itali, në anën tjetër sentimentale dhe sa u përket lidhjeve me femrat ai qëndron mirë.
Tre femrat sexy të Mario Balotellit

Avni Osmani

Nëse në fushë ka patur vështirësi normal si pasojë e lëndimeve dhe kuptohet si pasojë e provokimeve dhe fishkëllimave të tifozëve e në veçanti kur luante te Interi në Itali, në anën tjetër sentimentale dhe sa u përket lidhjeve me femrat ai qëndron mirë.

Normalisht ai tashmë bën jetën e një të riu të suksesshëm dhe herë pas here tip avanturieri ,duke ndërruar edhe femrat si shpesh.

Sipas magazinës britanike ,,Sun ‘’ Balotelli ka bërë për vete fituesen e Big Brother të Britanisë së madhe bukuroshen Sophie Reade,dhe sipas të njejtës magazinë Balotelli gjatë natës së ndërimit të motmoteve nuk ka rezistuar por ka luajtur edhe me femra të tjera dhe kështu që Sophie është nervozuar dhe nuk e ka prit mirë këtë.
Sophie Reade


Ajo ka nxjerrur jashtë nervozën dhe mllefin duke postuar një mesazh në Twiter duke ofenduar dhe thënë se Balotelli është tradhëtar dhe se nuk ka turp.Përndryshe kjo bukuroshe ka pozuar ehde për revistat si ,,Nuts,, ,, Playboy’’ dhe ,,Hustler,,

Ndërkaq lidhja tjetër e Balotellit ka qenë ajo me bukuroshen bjonde Melissa Castagnoli eks miss Reggio Emilia në Itali, me të cilën lidhja përfundoi që në nëntor të vitit të kaluar edhe atë pikërisht në emisionin ,,Chiambretti night’’ të Italisë ku futbollisti i ka dërguar një sms bukuroshes dhe e ka lënë publikisht madje edhe duke e ofenduar në sms duke i thënë se je mu si një fëmijë e çmendur .
Melissa Castagnoli


Ndërkaq përsëri kohëve të fundit Balotelli është parë me një tjetër, me bukuroshen bergamaske Arianna Gaia Necchi për të cilën kohëve të fundit lojtari i Manchesterit vjen nga Anglia deri në Milano.

Revista Italiane ..Chi’’ ka përcjellur këtë aventurë të Balotellit ku theksohet se lidhja është akoma në fillim dhe kur ai është në pushim mjekësor të dy argëtohen dhe kalojnë mbrëmjet në Milano.,Balotelli pastaj udhëton në Angli te skuadra e tij Manchester City.

Përndryshe Mario Balotelli konsiderohet si talenti më i madh i kohëve të fundit.,por pasi binte pre e provokimeve në Inter nuk gjeti ambient të mirë aty ,prandaj edhe e ndërroi ambientin .

Tashmë është ftuar dhe luan në reprezentacionin e Italisë nga trajneri Cesare Prandeli. Është adhurues i ekipit të Milanit dhe në një të ardhme të afërt ekziston mundësia që ai të vesh fanellën kuq e zi të Milanit.
Arianna Gaia Necci
Mario Balotelli

Publikuar: 09.01.2011 | 19:01
Lexuar: 2642 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime