E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shota Baraliu, si rrezikoi humbjen e shikimit nė njė klinikė zvicerane

Publikuar: 10.01.2011 | 04:22
Lexuar: 2166 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
DADA (22/08/2011 10:20:28) OH KUR STE KA HUP AJO FTYR E PRISHT KREJT.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime