E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Has: Projektet pėr fermerėt rikthejnė vėmendjen pėr punimin e tokės

Publikuar: 14.01.2011 | 16:36
Lexuar: 2534 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arto (03/06/2013 20:52:23) zahrishti very nice
AFRIM (03/12/2013 20:34:44) ME FALNI CFAR DOKUMENTASH DUHEN PER KETE PROJEKTIN SE EDHE UN KAM 10 ****JU LUTEM ME JEPNI NJE PERGJIGJE

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime