E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seksi me 17-vjeēaren, Berluskoni thirret nė prokurori

Publikuar: 15.01.2011 | 02:54
Lexuar: 3291 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
alberti skenderaj (13/05/2011 00:12:42) spaska pas faj vallaok

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime