E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Wikipedia 10 vjet

Publikuar: 16.01.2011 | 01:28
Lexuar: 2591 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
KALI (05/11/2013 20:33:04) MALLKUAR QOFSHI

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime