E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

”Si njeri, Mancini eshte 10 kilometra perpara Mourinhos. Ai mbetet trajneri me i mire ne bote, por duhet te permiresohet shume persa i perket sjelljes”, tha italiani 20-vjeçar.
Balotelli: Mourinho çalon tek sjellja

Sulmuesi i Manchester City-t, Mario Balotelli, iu bashkua diten e sotme listes se gjate te kritikuesve te Jose Mourinhos, duke thene se ish-trajneri i tij ka nevoje te permiresoje sjelljen.

”Si njeri, Mancini eshte 10 kilometra perpara Mourinhos. Ai mbetet trajneri me i mire ne bote, por duhet te permiresohet shume persa i perket sjelljes”, tha italiani 20-vjeçar.

Deklaratat e ish-futbollistit te Inter-it duhet te kene ardhur si nje surprize, duke qene se ai eshte vene ne qender te akuzave shpesh here per sjelljen e tij te keqe.

Publikuar: 18.01.2011 | 16:37
Lexuar: 1053 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime