E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas “debutimit” të tyre në fitoren 2-1 kundër Bari-t, vajzat mund të përdoren më shpesh për të shpërqëndruar kundërshtarët e ardhshëm të bardhezinjve.
Juventus gjen një “skuadër të pathyeshme”

Ndërsa Juventus-i i vërtetë është duke kaluar një periudhë jo të mirë, drejtuesit mund të kenë gjetur mjetin për t’u rikthyer tek fitorja, një formacion prej 11 bukuroshesh që mbështesin skuadrën.

Pas “debutimit” të tyre në fitoren 2-1 kundër Bari-t, vajzat mund të përdoren më shpesh për të shpërqëndruar kundërshtarët e ardhshëm të bardhezinjve.

Publikuar: 18.01.2011 | 16:58
Lexuar: 1504 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime