E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rezultati u zhbllokua në minutën e 19, falë suedezit Ibrahimovic. Goli i dytë për skuadrën e Alegrit u shënua në fundin e pjesës së parë nga Merkel, futbollisti gjerman që ka lindur në Kazakistan. Goli i fundit i ndeshjes u shënua në pjesën e dytë nga braziliani Robinho.
Kualifikohet edhe Milani  për Kupën e Italisë

Milani ka mundur 3-0 Barin në San Siro dhe i bashkohet skuadrave të tjera në cerekfinalet e Kupës së Italisë.

Blerja më e fundit e Milanit, Antonio Kasano e nisi ndeshjen nga minuta e parë, ndërkohë që kundërshtari i radhës në këtë turne do të jetë pikërisht ish-skuadra e tij, Sampdoria.

Publikuar: 21.01.2011 | 09:44
Lexuar: 1086 herë