E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rezultati u zhbllokua në minutën e 19, falë suedezit Ibrahimovic. Goli i dytë për skuadrën e Alegrit u shënua në fundin e pjesës së parë nga Merkel, futbollisti gjerman që ka lindur në Kazakistan. Goli i fundit i ndeshjes u shënua në pjesën e dytë nga braziliani Robinho.
Kualifikohet edhe Milani  për Kupën e ItalisëMilani ka mundur 3-0 Barin në San Siro dhe i bashkohet skuadrave të tjera në cerekfinalet e Kupës së Italisë.

Rezultati u zhbllokua në minutën e 19, falë suedezit Ibrahimovic. Goli i dytë për skuadrën e Alegrit u shënua në fundin e pjesës së parë nga Merkel, futbollisti gjerman që ka lindur në Kazakistan. Goli i fundit i ndeshjes u shënua në pjesën e dytë nga braziliani Robinho.

Blerja më e fundit e Milanit, Antonio Kasano e nisi ndeshjen nga minuta e parë, ndërkohë që kundërshtari i radhës në këtë turne do të jetë pikërisht ish-skuadra e tij, Sampdoria.

Publikuar: 21.01.2011 | 09:44
Lexuar: 1086 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime