E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Paraburgimi i udhëheqësve të firmave të regjistruara në adresën "Pero Nakov" u vazhdua me kërkesë të Prokurorisë, pasi ende nuk është kompletuar hetimi.
Vazhdohet paraburgimi për të dyshuarit në rastinGjykatësi hetues nga Gjykata penale në Shkup ua vazhdoi masën e paraburgimit 14 të dyshuarve për rastin "Pezhishkë", mes të cilëve edhe pronarit të televizionit A1, Velija Ramkovski.

Paraburgimi i udhëheqësve të firmave të regjistruara në adresën "Pero Nakov" u vazhdua me kërkesë të Prokurorisë, pasi ende nuk është kompletuar hetimi.

Ata dyshohen për më shumë vepra penale, shoqërim kriminel, keqpërdorim të pozitës, fshehjen e tatimit dhe larje të parave.

Publikuar: 21.01.2011 | 18:45
Lexuar: 1061 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime