E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
FOTO-REPORTAZH: Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes

Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes
Tirana, mes tmerrit dhe urrejtjes

Publikuar: 21.01.2011 | 20:23
Lexuar: 4346 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gio (22/01/2011 00:00:32) SHqiptarve ju ka mbet edhe nje LUFT.ajo per clirimin e SHQIPERIS

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime