E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrmbajtja e emocioneve

Publikuar: 24.01.2011 | 10:46
Lexuar: 2409 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ALBION (16/10/2011 15:27:12) FLLIQANA

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime