E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nji Nobel pėr Ismail Kadarenė

Publikuar: 24.01.2011 | 13:20
Lexuar: 1613 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
N. Ago (24/01/2011 16:08:55) I pėrligjur interesimi pėr Kadarenė, por krejt i hiperbolizuar shkrimi. Doemos qė, shkruajtėsi nuk ka jetuar nė Shqipėri dhe nuk ka dijeni pėr statusin e Ismail Kadaresė nė periudhėn njėpartiake.
Veē kėsaj, gjuha qė pėrdoret nė shkrim, gjuhė dialektore dhe e respektuar, por jo e kuptueshme nga tė gjithė, dobėson thelbin e tij.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime